Info:

Exception Friday 24.3.2023 | Megastar

The first two departures of the day at 7:30 from Helsinki and 10:30 from Tallinn have been cancelled.
Megastar passengers are being offered alternative travelling options on the company’s other shuttle vessels MyStar and Star. 

The following Star departures will be offered to customers as an alternative today:
9:30 From Helsinki to Tallinn
12:00 From Tallinn to Helsinki (Star 14:45 departure has been cancelled for today.

MyStar operates according to the normal schedule.
Megastar departed from Helsinki to Tallinn 13:20.

Star returns to normal schedule from 18:15.

Wymarzony rejs po Morzu Bałtyckim

Tallink and Silja Line route map

Świeże, czyste, morskie powietrze i przepiękne krajobrazy archipelagu gwarantują niezapomniane doznania, zwłaszcza, gdy wszystko to można przeżyć na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego armatora Tallink Silja.

Komfortowe kabiny, eleganckie restauracje, sklepy z nowościami najlepszych firm oferowane w przystępnych cenach, rozrywki międzynarodowe i prawdziwa atmosfera kasyna – wszystko to czeka na Państwa na pokładzie naszych promów. Znajdź swoją ulubioną stolicę nad brzegiem Morza Bałtyckiego! Królewski SZTOKHOLM; WYSPY ALANDZKIE z zapierającymi dech widokami; HELSINKI z charakterystyczną, nowoczesną architekturą; TURKU – starodawna stolica Finlandii; RYGA – metropolia bałtycka i TALLIN – średniowieczne, hanzeatyckie miasto.

Czytaj więcej →
Nasze podróże często prowadzą do miejsc, które znajdują się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO, i niewątpliwie warto je zobaczyć. Jeśli chcesz pobyć dłużej w tych północnych miastach, skorzystaj z naszej oferty hotelowej. Możliwości wyboru noclegu są duże, zachęcamy do rezerwacji hoteli Tallink Silja. Różnorodność tras i miejsc docelowych daje Państwu szansę zaprojektowania własnej podróży. Wystarczy wybrać miejsce docelowe, a Tallink Silja zabierze tam Państwa bezpiecznie i komfortowo.

Całe morze Bałtyckie w twoim zasięgu!

 

Wymarzony rejs po morzu Baltuckim!

Cena→

Trasa: Helsinki-Tallin i zpowrotem

Bardzo szybkie połączenie gwarantują na tej trasie promy Star i Megastar. Tylko 2 godziny wystarczą, by przepłynąć Zatokę Fińską i dostać się z Helsinek do Tallina. Shuttles Star & Megastar & Nowy MyStar

As Tallink Grupp

Tallink Silja Oy jest częścią AS Tallink Grupp – wiodącej na Bałtyku pasażerskiej firmy żeglugowej, która oferuje szeroką gamę usług i otwiera dostęp do całego regionu Morza Bałtyckiego przez okrągły rok. Dysponując najbardziej nowoczesną flotą 15 statków, zabierzemy Państwa do najlepszych miejsc na wakacje w Finlandii, Szwecji i krajach bałtyckich. Połączymy ekscytujący pobyt na lądzie z pełnym wrażeń rejsem na pokładzie luksusowych statków Tallink Silja.

Czytaj więcej →
Zakres naszych usług obejmuje każdy rodzaj podróży. Oferujemy luksusowe rejsy promami pasażerskimi, a także szybkie i tanie przeprawy promowe statkiem typu katamaran. Zapewniamy niezapomniane przygody wakacyjne, jak również pomagamy w zorganizowaniu profesjonalnych podróży służbowych. Dołącz do nas i przeżyj przygodę na idyllicznym archipelagu w północnej części Morza Bałtyckiego, rozkoszując się rejsem na naszych komfortowych i pachnących nowością statkach.

Sztokholm-Helsinki: Dwie największe Skandynawskie stolice

W jednym rejsie możesz odwiedzić dwie renomowane stolice skandynawskie: Helsinki i Sztokholm. Tallink Silja łączy te dwie perły Morza Bałtyckiego kilwaterem luksusowych rejsów. Dwa spośród najbardziej luksusowych statków na świecie, siostrzane promy Silja Serenade i Silja Symphony, mają 142 metrową, pokrytą szklanym dachem Promenadę, a wzdłuż niej restauracje, bary, sklepy i butiki – zupełnie tak, jak na głównej ulicy, tylko że usytuowanej na morzu.

Czytaj więcej →
Skorzystaj z usług tropikalnego centrum rekreacji z sauną i podgrzewanymi basenamilub zrelaksuj się w salonie piękności, w którym zagościły najsłynniejsze na świecie firmy kosmetyczne. Z całm tym bogactwem wrażeń poczujesz, że na chwilę czas się zatrzymał, a następnego ranka znajdziesz się niepostrzeżenie u celu swojej podróży.

Helsinki-Tallin w obie strony: szybko i komfortowo

Dlaczego by nie zobaczyć Tallina podczas pobytu w Finlandii? Jest to znacznie bliżej, niż można to sobie wyobrazić! Tallink Shuttle to szybkie i nowoczesne połączenie promowe między tymi dwoma stolicami nordyckimi. Nasza nowoczesna flota przewiezie Państwa z centrum miasta w Helsinkach do samego centrum Tallina. Każdy statek może pomieścić ponad 2000 pasażerów i ponad 450 samochodów.

Czytaj więcej →
Dwugodzinna podróż na statku Star lub Megastar jest czymś więcej, niż tylko szybką przeprawą promową. Podróż na tych statkach jest tak wygodna i pod każdym względem tak przyjemna, że nie sposób będzie o niej zapomnieć. Jeśli planują Państwo spędzić trochę więcej czasu w Tallinie, proszę pamiętać, że cztery komfortowe hotele Tallink są do Państwa dyspozycji.

Ze sztokholmu do Tallina i Rygi

Flota Tallink Silja łączy nowoczesny i bardzo skandynawski Sztokholm z historycznymi stolicami położonymi nad Morzem Bałtyckim Tallinem i Rygą. Do floty przyłączyły najnowsze statki Baltic Queen (w roku 2002) i Victoria I (w roku 2004), które obecnie pływają na linii Sztokholm – Tallin i codziennie wychodzą w morze z obu portów.

Czytaj więcej →
Prom Isabelle pokonuje dłuższą trasę docierając ze Sztokholmu do Rygi i z powrotem.

Szlakach oferujemy komfortowe i doskonale wyposażone kabiny. Na pokładzie czeka na Państwa wiele atrakcyjnych rozrywek. Zapraszamy na ekscytujący wieczór, podczas którego podziwiać można międzynarodowy show na żywo lub potańczyć na parkiecie przy akompaniamencie znakomitej orkiestry. Rozkoszuj się kojącym oddechem morza i przygotuj na przygody, które czekają w nowych portach.

Angażujemy się

Zdaj się na nasze doświadczenie i ugruntowaną, przez dziesiątki lat, tradycję. Rozkoszuj się morskim powietrzem na pokładzie najbardziej nowoczesnych i luksusowych statków, które bezkompromisowo spełniają najwyższe wymagania surowych norm ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że ochrona środowiska jest jednym znajważniejszych priorytetów.

Czytaj więcej →
Dokładamy wszelkich starań, by dbać o naturalne środowisko i chronić je przed wszelkimi zanieczyszczeniami z morza, powietrza i innych źródeł. W okresie liczonym od roku 2002 zmodernizowaliśmy prawie całą naszą flotę i obecnie dysponujemy najnowocześniejszymi statkami w całym regionie Morza Bałtyckiego. Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas zawsze najważniejsze, nasi klienci o tym wiedzą i nam ufają. W roku 2013 firma Silja Line w Finlandii została, głosami czytelników Reader's Digest, wybrana jako „Trusted Brand", a to oznacza, że cieszymy się Państwa pełnym zaufaniem.