Wymarzony rejs po Morzu Bałtyckim

Tallink and Silja Line route map

Świeże, czyste, morskie powietrze i przepiękne krajobrazy archipelagu gwarantują niezapomniane doznania, zwłaszcza, gdy wszystko to można przeżyć na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego armatora Tallink Silja.

Komfortowe kabiny, eleganckie restauracje, sklepy z nowościami najlepszych firm oferowane w przystępnych cenach, rozrywki międzynarodowe i prawdziwa atmosfera kasyna – wszystko to czeka na Państwa na pokładzie naszych promów. Znajdź swoją ulubioną stolicę nad brzegiem Morza Bałtyckiego! Królewski SZTOKHOLM; WYSPY ALANDZKIE z zapierającymi dech widokami; HELSINKI z charakterystyczną, nowoczesną architekturą; TURKU – starodawna stolica Finlandii i TALLIN – średniowieczne, hanzeatyckie miasto.

Czytaj więcej →
Nasze podróże często prowadzą do miejsc, które znajdują się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO, i niewątpliwie warto je zobaczyć. Jeśli chcesz pobyć dłużej w tych północnych miastach, skorzystaj z naszej oferty hotelowej. Możliwości wyboru noclegu są duże, zachęcamy do rezerwacji hoteli Tallink Silja. Różnorodność tras i miejsc docelowych daje Państwu szansę zaprojektowania własnej podróży. Wystarczy wybrać miejsce docelowe, a Tallink Silja zabierze tam Państwa bezpiecznie i komfortowo.

Całe morze Bałtyckie w twoim zasięgu!

 

Wymarzony rejs po morzu Baltuckim!

Cena→

Trasa: Helsinki-Tallin i zpowrotem

Bardzo szybkie połączenie gwarantują na tej trasie promy MyStar i Megastar. Tylko 2 godziny wystarczą, by przepłynąć Zatokę Fińską i dostać się z Helsinek do Tallina. Shuttles  Megastar & Nowy MyStar

As Tallink Grupp

Tallink Silja Oy jest częścią AS Tallink Grupp – wiodącej na Bałtyku pasażerskiej firmy żeglugowej, która oferuje szeroką gamę usług i otwiera dostęp do całego regionu Morza Bałtyckiego przez okrągły rok. Dysponując najbardziej nowoczesną flotą 15 statków, zabierzemy Państwa do najlepszych miejsc na wakacje w Finlandii, Szwecji i krajach bałtyckich. Połączymy ekscytujący pobyt na lądzie z pełnym wrażeń rejsem na pokładzie luksusowych statków Tallink Silja.

Czytaj więcej →
Zakres naszych usług obejmuje każdy rodzaj podróży. Oferujemy luksusowe rejsy promami pasażerskimi, a także szybkie i tanie przeprawy promowe statkiem typu katamaran. Zapewniamy niezapomniane przygody wakacyjne, jak również pomagamy w zorganizowaniu profesjonalnych podróży służbowych. Dołącz do nas i przeżyj przygodę na idyllicznym archipelagu w północnej części Morza Bałtyckiego, rozkoszując się rejsem na naszych komfortowych i pachnących nowością statkach.

Sztokholm-Helsinki: Dwie największe Skandynawskie stolice

W jednym rejsie możesz odwiedzić dwie renomowane stolice skandynawskie: Helsinki i Sztokholm. Tallink Silja łączy te dwie perły Morza Bałtyckiego kilwaterem luksusowych rejsów. Dwa spośród najbardziej luksusowych statków na świecie, siostrzane promy Silja Serenade i Silja Symphony, mają 142 metrową, pokrytą szklanym dachem Promenadę, a wzdłuż niej restauracje, bary, sklepy i butiki – zupełnie tak, jak na głównej ulicy, tylko że usytuowanej na morzu.

Czytaj więcej →
Skorzystaj z usług tropikalnego centrum rekreacji z sauną i podgrzewanymi basenamilub zrelaksuj się w salonie piękności, w którym zagościły najsłynniejsze na świecie firmy kosmetyczne. Z całm tym bogactwem wrażeń poczujesz, że na chwilę czas się zatrzymał, a następnego ranka znajdziesz się niepostrzeżenie u celu swojej podróży.

Helsinki-Tallin w obie strony: szybko i komfortowo

Dlaczego by nie zobaczyć Tallina podczas pobytu w Finlandii? Jest to znacznie bliżej, niż można to sobie wyobrazić! Tallink Shuttle to szybkie i nowoczesne połączenie promowe między tymi dwoma stolicami nordyckimi. Nasza nowoczesna flota przewiezie Państwa z centrum miasta w Helsinkach do samego centrum Tallina. Każdy statek może pomieścić ponad 2000 pasażerów i ponad 450 samochodów.

Czytaj więcej →
Dwugodzinna podróż na statku MyStar lub Megastar jest czymś więcej, niż tylko szybką przeprawą promową. Podróż na tych statkach jest tak wygodna i pod każdym względem tak przyjemna, że nie sposób będzie o niej zapomnieć. Jeśli planują Państwo spędzić trochę więcej czasu w Tallinie, proszę pamiętać, że cztery komfortowe hotele Tallink są do Państwa dyspozycji.

Angażujemy się

Zdaj się na nasze doświadczenie i ugruntowaną, przez dziesiątki lat, tradycję. Rozkoszuj się morskim powietrzem na pokładzie najbardziej nowoczesnych i luksusowych statków, które bezkompromisowo spełniają najwyższe wymagania surowych norm ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że ochrona środowiska jest jednym znajważniejszych priorytetów.

Czytaj więcej →
Dokładamy wszelkich starań, by dbać o naturalne środowisko i chronić je przed wszelkimi zanieczyszczeniami z morza, powietrza i innych źródeł. W okresie liczonym od roku 2002 zmodernizowaliśmy prawie całą naszą flotę i obecnie dysponujemy najnowocześniejszymi statkami w całym regionie Morza Bałtyckiego. Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas zawsze najważniejsze, nasi klienci o tym wiedzą i nam ufają. W roku 2013 firma Silja Line w Finlandii została, głosami czytelników Reader's Digest, wybrana jako „Trusted Brand", a to oznacza, że cieszymy się Państwa pełnym zaufaniem.